HİZMETLERİMİZ

 

İnşaat Taahhüt İşleri
Aşoğlu İnşaat; inşaat ve taahhüt işlerini yapmakta, tüm bu uygulamalarda kullanılan inşaat malzemelerinin bayilik kanalı ile satışını gerçekleştirmektedir.

 

 

İnşaat Malzemeleri Satışı
Aşoğlu İnşaat; çimento, kireç, alçı, mantolama malzemesi, tuğla, kiremit, gaz beton, fayans yapıştırıcı, derz dolgu, şıngıl, mebran ve ondirin gibi inşaat malzemelerinin satışını yapmaktadır.

 

 

İnşaat Dekorasyon İşleri
Aşoğlu İnşaat; dünya standartlarına uygun, kaliteli malzeme kullanarak; sıva, seramik, duvar, dış cephe kaplama, söve, kartonpiyer, mantolama, çatı ve boya işlerini yapmaktadır.

 

 

Su Yalıtım Uygulamaları
Aşoğlu İnşaat; binanızın sağlıklı ve emniyetli olması için su yalıtımı, ısı yalıtımı ve bunlar için gerekli malzemelerle uygulamalarını projelendirip yapmaktadır.

 

 

Donatılı-Donatısız Ytong Duvar
Aşoğlu İnşaat; başta toplu konut inşaatları olmak üzere, konut sektörüne ileri bir yapı teknolojisi sunan Ytong donatılı/donatısız elemanları ile kaliteli, her mevsim dayanıklı ve kısmen kendinden ısı yalıtımlı binalar inşa etmektedir.

 

 

Alçıpan Bölme Duvar
Aşoğlu İnşaat; binalarda sadece bir mekânı bölmek yada duvarda mevcut dalgalanmaları engellemek, daha düzgün estetik görünüm sağlamak için alçı levhalardan oluşturulan duvarların montajını yapmaktadır.

 

 

Metal - Taşyünü - Asmatavan
Aşoğlu İnşaat; taşıyıcı profillerle hazırlanan karolaja oluşturulmuş, hızlı bir şekilde monte edilebilen, taşyünü plakalardan oluşan asma tavan sisteminin uygulamasını yapmaktadır.

 

 

Işıklar Pres - Taban - Kaplama Tuğla
Aşoğlu İnşaat; Işıklar güvencesiyle üretilen, çevre şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü, mekânlara değer katan, taban ve cephe tuğlaları uygulamalarını yapmaktadır.

 

 

Hekimboard Giydirme Cephe 
Aşoğlu İnşaat; yapıların her türlü iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılan, otoklavda sertleştirilmiş düz veya ahşap desenli yüzey görünümüne sahip doğal lifli çimento esaslı levhaların (Hekimboard) uygulamasını yapmaktadır.